Penaltový rozstřel v okresní soutěži viděli pouze v Kařezu.

Rokycansko – Ve fotbalové okresní soutěži mužů je na tom nejlépe rezerva Sokola Radnice. Potvrdila své kvality v Líšné.

22.5.2011

Pěnčín/Turnov - SemilyFoto: Zdeněk Matura

Skomelno B–Radnice B 0:3 (0:1) – poslední tým tabulky prohrával už od druhé minuty po trefě Klíra. Na pojistku si Spartak počkal do závěru: v 78. minutě zvyšoval Tomáš na 2:0 a těsně před koncem skóroval Vildmon. Sudí Kodýtek dvakrát napomínal provinilce z řad hostů.

Volduchy B–Břasy B 6:0 (3:0). Hrstka nejvěrnějších fanoušků FK byla nadšena kanonádou svých miláčků. Zahájil ji Přibík a ještě v první půli do černého pálili Šilhánek s Melkou. Po obrátce Šilhánek dvěma góly završil hattřrick a jednou byl úspěšný i Černý.

Cheznovice B–Dobřív B 1:2. Kosa narazila na kámen aneb na jaře kvalitní záloha FC ´96 nebyla doma pánem. Její obranu dvakrát přelstil Hlaváček, zatímco Veselé vyrovnání na 1:1 nebylo domácím nic platné.

Holoubkov B–Lhota pod Radčem 5:1 (2:0). Převahu zúročili borci TJ v přesvědčivé vítězství. Dvakrát se trefili Běle i Zábranský a jednou Basl. Za poražené byl autorem čestného úspěchu Radek Mencl.

Raková B–Přívětice 3:1 – zápas mužstev z popředí tabulky vyzněl pro pořádající Sokol. Turek, Hucl a Šefčík potvrdili zisk tří cenných bodů, zatímco za hosty korigoval Mužík.

Kařez–Kakejcov 1:1 – oba góly padly už v první půli. Slavii dostal do vedení Majer, ale domácí Peteřík po půlhodině hry vyrovnával. Došlo na penaltovou loterii a tu rozhodující proměnil kařezský Tupec.
Líšná–Radnice 0:4 (0:2) – lídr neponechal ve vesnici za Zbirohem nic náhodě a směřuje za titulem. Pavel Maštera s Procházkou mu zajistili vedení a ve druhém dějství pálili přesně Kroc s Purmou.

22.5.2011
Prodírat se ve středu sálem Střelnice mezi vystavovateli nebylo snadné. Stísněnost prostor, kde každý koutek byl využitý,  ale vynahradila zajímavost nabídky Akademie řemesel.
6

Návštěva prezidenta ČR Miloše Zemana v Horšovském Týně
85

SLEDUJTE ON-LINE: Miloš Zeman zakončí svou návštěvu Plzeňského kraje

Jižní předměstí mělo pevné nervy

Rokycansko – Vyslanci základních škol absolvovali včera v hale gymnázia okresní házenkářské finále.

OBRAZEM: Měli byste opravit Míčovnu, vzkázal prezident v Horšovském Týně

Horšovský Týn – Jedinou oficiální zastávkou prezidenta Miloše Zemana na Domažlicku při nynější návštěvě Plzeňského kraje byl čtvrteční osmdesátiminutový pobyt v Horšovském Týně.

Házenkáři učinili z poháru s Duklou parádní podívanou

Rokycany – Třetí kolo Českého poháru se v úterním večeru proměnilo v obrovský svátek házené!

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman diskutuje s občany v Horšovském Týně

Břasy - Prezident dekoroval obec Břasy prezidentskou stuhou a poté z rukou starosty Miroslava Kroce převzal dárek v podobě regionálních potravin a výrobků.