FC Rokycany – FK Holýšov 3:0. Už ve čtvrté minutě vybojoval Procházka míč na polovině hřiště a Vaščákův centr skončil rohovým kopem. Černý poslal míč na hlavu Procházkovi, ale nešťastně ho tečoval do vlastní svatyně holýšovský Roztočil. Ve 27. minutě vybojoval Vaščák míč u rohového praporku a nahrál ho Debellisovi. Jeho centr podél brakové čáry se dostal až k volnému Viletovi, a ten z metru doklepl míč do opuštěné branky. Do šaten se tudíž odcházelo za dvoubrankového vedení Rokycan.

Tento stav vydržel i dvacet minut druhé části hry. V 65. minutě měl třetí branku na kopačkách Černý, ale zblízka mířil vysoko. O minutu později ale Vileta poslal přihrávku nehlídanému Filipcovi, který zvýšil na konečných 3:0. V 70. minutě proběhlo hromadné střídaní domácího týmu. Hřiště opustili Trojanec, Kořínek a Ječmen a nahradili je Pavel Aubrecht, Spěváček a Kopečný. Přestože se hosté pokoušeli zvrátit výsledek, byli proti rokycanské obraně bezmocní. Kuriózní situace nastala v 80. minutě, kdy při rozehrávce kapitán Holýšova Valachovič, sestřelil z bezprostřední vzdálenosti spoluhráče Romana Baxu. Ten zůstal po úderu míče zezadu do hlavy otřesen na trávníku. Posledních deset minut si domácí s přehledem výsledek pohlídali.

Záloha FC neměla s oslabeným soupeřem slitování.