Fotbalové starší přípravky byly rozdělené do dvou skupin. Pořadatelé i zde bleskově nahradili jeden odhlášený tým a pak už fanoušci sledovali urputné bitvy s 351 brankami!

Ve skupině A bylo pořadí: Sušice, dívky Viktorie Plzeň, Břasy, Zruč, Holýšov, Štěnovice, Košutka B, Prazdroj.

Skupinu B ovládl Petřín, za ním se seřadilo Brno, Nepomuk, Rokycany, Domažlice, Košutka A, Komárov, Staňkov. Po kratičké pauze se šlo na semifinálové zápasy z nichž vzešli soupeři pro zápasy o celkové umístění.

O 5. až 6. místo rozhodovaly penalty, samotné finále skončilo rozdílem jedné branky. Jedinou navíc zaznamenal Petřína a zlato tak putovalo do Plzně. Za zmínku stojí Speciální cena pořadatele, která se letos dala nazvat cenou Fair play. Nemohl ji dostat nikdo jiný než Matyáš Palacký z Nepomuku! Ve výše zmíněném zápase o 5.-6. místo dal sice Nepomuk branku, ale jejich hráč se rozhodčímu přiznal k faulu a řekl, že gól neměl platit. V této kategorii málokdy vídané gesto, o to více cennější.

Celkové pořadí U11:

16. Prazdroj Plzeň, 15. Staňkov, 14. Košutka Plzeň B, 13. Komárov, 12. Holýšov, 11. Štěnovice, 10. Jiskra Domažlice, 9. Košutka A, 8. Zruč, 7. Primalex Břasy, 6. Kohouti Rokycany, 5. Nepomuk, 4. dívky Viktorie Plzeň, 3. Sušice, 2. Sparta Brno a 1. SK Petřín

Individuální ceny:

Nejlepší brankáři – David Brabec (Štěnovice), Jaroslav Nachtygal (Brno).

Nejlepší hráči – Martina Skřivánková (FCVP), Marek Soukup (Petřín).

Nejlepší střelci – Matěj Kolařík 13 gólů (Sušice), Martin Jandík 2 góly (Petřín).

Speciální cena pořadatele – Matyáš Palacký (Nepomuk).