Mladší přípravky: zájem projevilo třináct klubů! Pondělní odpoledne zvolili za hrací den v Břasích, Zbiroze, Mirošově a Mýtě. Úterý se týká Hrádku i Dobříva, středa Radnic, čtvrtek Příkosic, pátek Strašic i Volduch. Kohouti Rokycany budou začátky utkání hlásit a Raková s Holoubkovem zatím domácí termín zvažují.

Starší přípravky: týmů je devět. Holoubkov zatím nemá přesný domácí výkop.

Mýto a Skomelno si vybraly pondělí, Hrádek úterý, Břasy středu, Příkosice a Dobřív čtvrtek, Strašice pátek a Kohouti (v roli obhájců prvenství, přičemž v krajském finále skončili druzí) vyplnili do kolonky hlášenky.

Schůzka trenérů: o systému, termínech i turnajové formě budou trenéři mladších a starších přípravek diskutovat ve středu 26. července v restauraci stadionu FC Rokycany (Husovy sady). Začátek je v 16.30 hodin a řešen zde bude výkop sezony.

Dále: turnaje přípravek na krajské úrovni zřizuje PKFS a z našeho okresu se přihlásili jen Kohouti Rokycany. Stejný oddíl přihlašuje několik družstev do soutěží Plzně – města (od mladších žáků až po předpřípravku)! Los v krajské metropoli se koná tento čtvrtek (13. 7.).