Už je zde ale start nové sezony a pomyslný výstřel zazní dnes odpoledne. Losovací aktiv OFS se koná od 16.30 hodin v restauraci stadionu FC Rokycany (Husovy sady).

V průběhu minulého týdne dorazily všechny přihlášky. Z mapy se ztratil Kařez, ale nově se na ní objevil Zbiroh B. Pokud jde o sestupy a postupy, objeví se mezi muži v přeboru AFK Březina, zatímco pád z regionální 1. B třídy se týká Hrádku a Holoubkova.

Snaha STK o doplnění OP dospělých (nejlépe na 14 družstev jako ve všech ostatních okresech Plzeňského kraje) se nesetkal u možných uchazečů s porozuměním. Konečný verdikt ale padne až v úterním podvečeru a podívejme se na seznam přihlášených kolektivů.

OP mužů: sobotu s úředním začátkem volí Mirošov, Břasy, Těškov, Skomelno, Hrádek a Březina. Nedělní výkop v úředním čase mají rezervy Rakové a Radnic. Cheznovice, Dobřív a Holoubkov preferují hlášenky.

OS mužů: sobotu s ÚZ hlásí Lhota pod Radčem, Líšná, Kakejcov, neděli pak Břasy B a Volduchy B. Hlášenky vyplnili v kolonce organizační pracovníci Příkosic B, Cheznovic B, Holoubkova B a Strašic B.

´Samostatnou´ jednotkou je už zmíněný Zbiroh B. Přihlásil se do soutěže, ale mohl by doplnit přebor na sudý počet 12 celků. Každopádně doma kope v sobotu s úředním začátkem a před ním bude hrát první celek TJ Město.

OP žáků: Rokycansko na tom není ve srovnání s okolními okresy vůbec špatně. Opět má zájem devět družstev. V neděli dopoledne Holoubkov, Radnice, Mýto, Zbiroh, před dospělými Volduchy, Strašice i Raková a na hlášenky Dobřív s Mirošovem.