Víkendového podniku se zúčastnily čtyři týmy. Tři z nich (Příkosice, Kakejcov, Mirošov) se chystají na zahájení  okresního přeboru na Rokycansku, v Plzni hraje na stejné úrovni Prazdroj. Mirošov v úvodním střetnutí zdolal Kakejcov 2:1 a Příkosice pokořily Prazdroj 4:1. Slavia Kakejcov nebodovala ani ve druhém vystoupení, když podlehla Plzeňanům 0:2. Domácí vzápětí rozdrtili Mirošov 4:0 a před losováním tomboly, která se díky sponzorům protáhla téměř na hodinu, bylo už jasné, že nejcennější trofej se stěhovat nebude.

Pátý zápas svedl dohromady Příkosice a sousední Kakejcov. Za stavu 1:0 pro celkového vítěze došlo při souboji o míč ke zmíněnému zranění a práci měli záchranáři. Na dohrávku neměli aktéři ani pomyšlení, takže po delší pauze si to rozdal Prazdroj s Mirošovem o druhé místo. Dopadlo to lépe pro Plzeňany, kteří vyhráli 1:0 a tečkou za turnajem bylo vyhlášení výsledků.

Mužstvo dospělých z Husových sadů podlehlo v MOL Cupu plzeňské Doubravce o gól. Foto Jana Moulisová
FC Rokycany jede o víkendu pro body na Petřín. Doma startuje divizní dorost

Nejlepším brankářem byl vyhodnocen Vaník, i když v tu chvíli měl na nemocničním lůžku v Rokycanech jiné myšlenky. Mezi útočníky pak kraloval Tříska (Plzeň).

Obrovský kus práce odvedli při organizaci memoriálu funkcionáři Čechie. Pavel Komanec se postaral se štábem spolupracovníků včetně moderátora Standy Šmolíka o hladký a důstojný průběh letního turnaje.