Nejlépe jsou na tom Příkosice, jenže Břasy a možná ani Dobřív neřekly poslední slovo.

Těškov – Příkosice 0:6 (0:1). Lídr se rozjel za posledním celkem tabulky a v první půli s výjimkou Matouškovy trefy neoslnil. Až po obrátce Čechie přitopila pod kotlem, dvakrát dal o sobě vědět znovu Matoušek a jednou Krátký, Šredl i Vlček.

Kakejcov – Mirošov 3:1 (0:0). Vše podstatné se událo po přestávce. Pjosa rozjásal fanoušky Slavie, ale hned z penalty srovnal Krátký. Po hodině hry řádil Svitek a dvěma slepenými góly rozhodl o výhře domácích.

Dobřív – Raková 3:0 (0:0). Až po přestávce se stovka diváků dočkala fotbalového koření. Šťastný skóroval ve 49. i 61. minutě, pojistku pak přidal Švejda.

Hrádek – Radnice B 2:1 (1:1). Hosté se ujali vedení už v sedmé minutě, kdy se prosadil Rizoiu. Po rohovém kopu Vrška vyrovnal Hrubý a v 68. minutě potrestal nedůslednost zadáků Běle.

Břasy – Cheznovice 3:0 (1:0). Zkušený Hendrych rozvlnil síť ve 25. minutě a klid do řad Primalexu vnesli po změně stran Michal Pfeifer s Adámkem.

Holoubkov – Skomelno 3:0 (1:0). V jediném nedělním střetnutí se během první půle radovali domácí ve 37. minutě, kdy skóre otevřel Michal Huml. Ve druhém dějství rozjásal stovku diváků Aubrecht a ke konci Denisov.

V Husových sadech remizovali divizní mladíci (v zeleném) FC Rokycany s Přešticemi 1:1.
Starší dorost FC Rokycany přišel o výhru v 89. minutě

Aktuální pořadí: 1. Příkosice 45, 2. Břasy 42, 3. Dobřív 38…11. Skomelno 10, 12. Těškov osm bodů.

V sobotu 18. května: všech šest zápasů se hraje v jediný den! Od 16.30 sousedská konfrontace Radnice B – Břasy a od 17.30: Příkosice – Hrádek, Raková – Kakejcov, Cheznovice – Dobřív, Mirošov – Holoubkov a Skomelno – Těškov.