Příkosice-FK Holýšov 1:2 (0:1). K prvnímu jarnímu domácímu utkání nastoupil tým Čechie v sestavě Protivínský, Pleticha, Papáček, Komanec, Pešek, Lisý, Štych, Pražák, Fiala, Votípka a Krystl. Na střídačce byli připraveni Vaník, Nový, Prchlík, Jandoš a Kotnauer.

Před začátkem utkání popřáli domácí k životnímu jubileu věrnému fanouškovi Vladimíru Ječnému ze Štítova, který slavil 60. narozeniny. Na trávník nastoupili naši zástupci poprvé v nových dresech, ale štěstí jim nepřinesly.

Hosté začali útočněji a hned v 8. minutě uviděl domácí Krystl od hlavního sudího Šimka žlutou kartu za faul na Levičku. O minutu později ve skrumáži před domácí bránou přistrčil Lukáš domácího Lisého a poslal Holýšov do vedení. Ve 12. minutě fauloval u střídačky Papáček. Volný přímý kop Protivínský vyrazil a následný roh byl neškodný. Další žlutou kartu uviděl za nedovolený zákrok na útočícího Multruse ve 23. minutě Komanec. Při následném volném kopu se do střely z hranice velkého vápna postavil Pešek. Ve 37. minutě zahrávali Holýšovští dva rohové kopy, ale bez zakončení. Dlužno dodat, že větší část prvního poločasu měli hosté převahu a na rozdíl od domácích byli daleko přesnější při rozehrávce.

První větší šance domácích se zrodila ve 42 minutě, ale Pražákovu střelu na bránu vyrazil výborně chytající brankář Čermák. Následnou dorážku z rohového kopu vyboxoval a při dalším rohu míč bez problémů chytil. Závěr poločasu patřil domácím, ale ani přes jejich zesilující tlak se jim nepodařilo vyrovnat výsledek.

Více přímo v Deníku.