Kromě dlouhodobě absentujícího Papáčka a Kohouta chyběl nemocný Kotnauer. Kvůli stejné hrací době nemohl vypomoci nikdo ze Sokola Spálené Poříčí (příkosická farma). Na střídačce byli kromě brankáře Protivínského pouze Votípka a Burket.

TJ Přeštice Čechie Příkosice 4:2 (2:0).

Začátek zápasu byl poměrně vyrovnaný. Vaník v příkosické bráně si sáhl na míč poprvé až ve 14. minutě. Do té doby se domácí do jeho blízkosti nedostali. První vážnější šanci zaznamenali hosté v 17. minutě při volném přímém kopu po faulu na Spěváčka. Ve 26. minutě po rohovém kopu se trefil zkušeně domácí Uzlík a přehodil Vaníka. Míč se z brankové čáry ještě pokusil odkopnout Hodaň, ale marně 1:0! O čtyři minuty později ohrozil příkosickou bránu hlavou Gruszka, ale mířil vedle. Po dalších dvou minutách uviděl od hlavního sudího Vocelky za faul žlutou kartu hostující Hodaň. Ten ve 35. minutě zkusil prostřelit gólmana Hodana ranou z dálky. Domácí míč tečovali, a přesměrovali ho těsně nad břevno. Následný rohový kop vyšel naprázdno. Ve 38. minutě zvýšil na 2:0 Vacík, který utekl Pletichovi a přízemní střelou z dálky překonal Vaníka.

Ve 40. minutě vyklouzl Vaníkovi z rukavic vysoký míč, ale Přeštičtí si při dorážce přihráli do ofsajdu, a tak branka neplatila. Před koncem prvního poločasu uviděl žlutou kartu Pleticha po nedovoleném zákroku na Trdličku. Volný přímý kop Vaník tečoval, ale roh domácí nevyužili. Stejně jako následný rohový kop, zakončený Uzlíkovou hlavičkou mimo.

Začátek druhého poločasu patřil domácím. V 50. minutě vyběhl Vaník proti útočícímu Trdličkovi. Ten ho přehodil, ale na brankové čáře zachránil situaci odkopem Marek. O dvě minuty později se na půlce hřiště uvolnil Hodaň a sólo zakončil točenou střelou mezi tyče. Bylo to 2:1 a akcie našich vyslanců stouply. Následovalo první střídání domácích, Fořta zastoupil Zoubek.

Více ve středečním vydání Rokycanského deníku.