Přebor mužů: v sobotu se hrálo na pěti trávnících. Břasy přejely Rakovou 4:1 a přichystaly hostům první nezdar. Dobřív zvládl derby se sousedním Mirošovem na jedničku a zvítězil vysoko 11:1. Ani Kakejcov ve svém areálu nezaváhal a pokořil Skomelno 4:1. Cheznovice v infarktovém souboji remizovaly s Radnicemi B 4:4 a hosté si kromě bodu odváželi i dvě červené karty. Těškov nestačil na Hrádek a prohrál 2:6. V neděli po poledni se lídr z Příkosic prezentoval v Holoubkově. Režíroval vývoj utkání, jenže před poločasem zahodil penaltu a vysvobodila ho až přesná Kapounova hlavička.


Načítám tabulku ...

Soutěž mužů: do čela se probila Dukla Němčovice po kanonádě 7:2 s Příkosicemi B. Stejně je na tom druhá Březina, která měla hodně práce s Břasy B, ale nakonec vyhrála 4:2. Strašice B porazily Mirošov B 7:1, Lhota pod Radčem zdolala Volduchy B 4:3 a Zbiroh B zvítězil 2:1 nad rezervou Dobříva.


Načítám tabulku ...
Fotbalové Volduchy (na archivním snímku hráči v černých dresech) porazili rezervu Rokycan těsně 2:1.
I. B TŘÍDA: Volduchy porazily béčko Rokycan, rezerva Slavoje schytala debakl

Přebor žáků: ofenzivní smršť spustilo Mýto a rozdrtilo Mirošov 12:0. Chrást zdolal Radnice 2:1, Břasy prohrály 3:5 s Holoubkovem a dvakrát se body dělily: Příkosice - Volduchy 1:1, Strašice - Zbiroh 2:2.

Mladší žáci: ve druhém kole Břasy - Zbiroh 3:3, Radnice - Holoubkov 0:19, Strašice - Kohouti Rokycany 2:5, Příkosice - Mýto 7:2. V úterý 19. září od 16.30 se pokračuje soubojem Holoubkov - Břasy. Ve středu od 17 hodin Příkosice hostí Kohouty z Rokycan.