Památku bývalého hráče, funkcionáře i delegáta krajských soutěží uctili muži pořádajícího klubu a s nimi soupeři z Kakejcova, Mirošova i plzeňského Prazdroje. Právě celek, který to měl na jih Rokycanska nejdál, si odvážel nejcennější trofeje. Pokud jde o vítězný pohár, napravili Prazdroj zaváhání s Příkosicemi (0:1) v duelech s Kakejcovem (2:1) a Mirošovem (3:2). Pak mohutně fandili Kakejcovu, který dokázal remizoval s domácími 2:2 a tím je odsunul na druhé místo.

Pikantní byl penaltový rozstřel po skončení turnaje. Mirošov a Kakejcov měly po dvou bodech a také navlas shodné skóre. Rozhodoval tedy penaltový rozstřel, který na bronzovou příčku poslal Slavii Kakejcov.

Konečné pořadí: 1. Prazdroj 6, 2. Příkosice 5, 3. Kakejcov 2 a 4. Mirošov dva body.

Ilustrační foto.
Mýtští uspěli v Tochovicích a vyhlížejí Katovice

Předání individuálních cen dvakrát roztleskalo Prazdroj. Nejlepším gólmanem byl Václav Kolařík (přestože to odnesl zraněním) a hráčem Michal Vachovec. Pouze sošku pro bombera získal domácí Lukáš Krajdl se dvěma zásahy. Stejně na tom byli Starinský (Kakejcov) a Jandoš (Prazdroj) a rozhodoval čas vstřelených gólů.

A znovu o Prazdroji. Součástí memoriálu je nádherná tombola. Letos s 92 cenami a tu nejatraktivnější ve formě sudu piva si odváželi Plzeňané. Stejně jako řadu dalších menších dárků.

Moderování turnaje se zkušeně ujal Standa Šmolík. Asistovali mu Pavel Komanec a Petr Šlajch.