Příkosice zvládly přípravu s Radnicemi na jedničku

Příkosice - Čechie se rozjela k zápasu s účastníkem 1. B třídy na trávník v Přívěticích. V sobotu se jižané představí v Těškově proti Holoubkovu

23.7.2013

Ilustrační fotoFoto: Archiv HD

Přívětice Horký nedělní podvečer tvořil v Přívěticích kulisu přípravného zápasu mezi fotbalisty Radnic (1. B třída) a příkosické Čechie (krajský přebor.

Sokol Radnice Čechie Příkosice 0:4 (0:2). Na vyprahlý trávník vyběhli hráči v rámci letní přípravy. Střídalo se po dohodě hokejovým způsobem.

Oslabené týmy

Kádr domácích ani hostů nebyl kvůli dovoleným zatím kompletní.

Za Radnice se na hřišti vystřídali Valenta, Rydl, V. Spurný, Veselý, Richtr, Loukota, Habr, Esterka, Kočka, Kořínek, Fencl, Bíba, Paleček a mezi tyčemi Kőrner.

Čechie Příkosice nastoupila ve složení: Vaník, Krajdl, Pleticha, Marek, Gosza, Papáček, Pražák, Nový, Jandoš, Hrubý, Hodaň, Kotnauer a J. Vodrážka.

Jandošova trefa

Během utkání způsobil nerovný terén mnoho nepřesností. V prvním poločase domácí sice dvakrát ohrozili Vaníkovu bránu, ale byli to Příkosičtí, kdo se radoval z první branky. Postaral se o ní ve 27. minutě nestárnoucí Jandoš. Druhou trefu do domácí sítě přidal tři minuty před koncem prvního poločasu hlavou po rohovém kopu Marek.

Ofsajdová past

Ve druhé polovině tempo hry viditelně opadlo. Sluníčko nemilosrdně atakovalo aktéry a pokusy domácích o kontaktní gól končily zpravidla na hranici šestnáctky.

Více v úterním vydání Rokycanského deníku.

23.7.2013 VSTUP DO DISKUSE

Bývalý policista Karel Suchý je nevinný

PŘÍMO V PROSTORÁCH Probační a mediační služby Rokycany její vedoucí Zdeňka Blažková zodpovídala dotazy studentů Gymnázia a Střední odborné školy Rokycany.

Gymnazisté se vydali za odborníky z mediační služby

Hubník: Škoda první půle

Lugano (od zvláštního zpravodaje deníku) – Utkáním proti Luganu naskočil znovu do mužstva po dlouhé pauze zaviněné vleklým zraněním. Svůj návrat si ale kapitán Viktorie Roman Hubník představoval určitě jinak. Jeho tým prohrál v Luganu 2:3 a ani on sám neměl svůj den.

Příkosice – V červnu bylo Karolíně Kapounové z Příkosic osmnáct let. Letos poprvé půjde k volbám. Osud republiky jí není lhostejný.

Mýto - Bezmála dvanáct set oprávněných obyvatel mohlo odevzdat svůj hlas v Mýtě.

Rokycansko – Fotbalisté se posunuli do podzimního finiše.