Příkosice zvládly v Hrádku oslabení

Hrádek - Hrstka diváků byla ve středu večer svědky přípravného zápasu TJ Hrádek s Čechií Příkosice.

3.8.2012

Ilustrační fotoFoto: Archiv HD

Hrádek-Příkosice 2:3 (0:2). Obě mužstva nastoupila na trávník, který díky žhnoucímu slunci připomínal i přes kropení před zápasem spíše rozpálenou plotnu. Utkání řídil za pomoci dvou laiků zkušený Rudolf Veselý z Rokycan.

Zápas se většinu prvního poločasu hrál na polovině domácích, ale Příkosičtí dlouho hrádeckého brankáře nedokázali překonat. Krátce po začátku musel ze hry odstoupit hostující Papáček, který utržil od soupeře nechtěnou ránu do obličeje, při které to odnesl jeho nos.

O první branku utkání se až ve 42. minutě postarala další prověřovaná posila v dresu Čechie, a to Jakub Herák z plzeňské Doubravky. A byl to znovu Herák, kdo ve 45. minutě zvýšil náskok hostů na 0:2.

Také v druhé polovině na sebe další branky nechaly čekat dlouho. Až v 70. minutě po Pražákově rohovém kopu zvyšoval na 0:3 hlavou Lisý. V té době prořídly řady Čechie o Spěváčka a Kotnauera, kteří ze zdravotních důvodů odešli předčasně do sprchy. Už tak prořídlou sestavu oslabil i hlavní sudí, který poslal vystřídat autora dvou branek Heráka. Jenže Příkosice už na střídání nikoho neměly, a tak dohrávaly v deseti. Toho využil Hrádek, který v osmdesáté minutě snížil trefou Prachaře na 1:3.

V 86. minutě pak znovu Prachař využil chyby v obraně Čechie a vyrazil do sóla. Brankář Skala vyběhl proti němu a srazili se na rohu velkého vápna. Na nohy vyskočil rychleji Prachař a dorazil míč do prázdné brány. Tím upravil skóre zápasu na konečných 2:3.

Už dnes podvečer čeká příkosickou Čechii další přípravný zápas. Tentokrát proti Spálenému Poříčí na jeho hřišti.

3.8.2012 VSTUP DO DISKUSE

V Mýtě byl opět vytvořen jediný okrsek pro téměř dvanáct set voličů. V místnosti tedy bylo zpravidla plno a zamířili sem na kontrolu i policisté.

Nemocnice hledá šéfa představenstva

Rokycany – Rada Plzeňského kraje schválila vypsání výběrového řízení na obsazení předsedy představenstva společnosti Rokycanská nemocnice, a. s.

Plzeň nezvládla prodloužení, v Třinci bere bod

Debut v dresu plzeňské Škodovky si odbyl obránce Jakub Kindl.

AC/DC Špejbls Helprs zamíří v sobotu večer do Volduch

Volduchy – Fanoušci legendární skupiny AC/DC se chystají zítra do kulturního domu ve Volduchách.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.