Čechie Příkosice B–TJ Město Zbiroh B 7:3 (2:1).
Utkání s posledním celkem tabulky se hostům vůbec nepovedlo. Během první čtvrthodiny dostali od rychlonohých útočníků domácích dva góly (Čejka, Krajdl). Potom sice byli Zbirožští do poločasu lepším týmem, ale koncovka byla tragická. V 16.minutě neproměnil sólo na brankáře Bystřický. Ve 20. minutě byl Bystřický sražen ve vápně a Staněk neproměnil penaltu. Ve 22.minutě zatáhl míč po pravé straně J. Kotva, nahrál Staňkovi, a ten přestřelil bránu z malého vápna. O dvě minuty později Staněk neproměnil svoje sólo na brankáře. Až ve 39. minutě snížil z trestného kopu Prusík. Ve 43. a ve 44. minutě šli sami na brankáře Staněk a Bystřický, ale opět nebyli úspěšní.

V úvodu druhého poločasu měl slibnou šanci Prusík, ale střílel vedle. A potom se začaly na hřišti dít věci. Zkušený Radek Votípka začal úřadovat a byl téměř u všech gólů domácích.

Na 3:1 dostali borci TJ Město velice laciný gól Krajdlem po chybě brankáře v 50.minutě a v 67. minutě to zásluhou Votípky bylo 4:1.

A Čechie řádila dál: 74.minuta Radek Mála 5:1, vzápětí Bystřický 5:2, ale v 77. minutě Frnka z penalty 6:2, a v 80. minutě po rohu znovu Votípka na 7:2. Účet zápasu uzavřel dvě minuty před koncem Šmíd.