Meteorologům to zase vyšlo. Po přívětivém pracovním týdnu přišel studenější víkend. na některých fotbalových trávnících bylo přesto pořádné horko!

Krajský přebor
V sobotu ráno začalo jaro pro Příkosice. Čechie má dvě odložená utkání, takže až na sklonku března kopala o body. Porazila přesvědčivě ambiciózní Přeštice 3:0 a snad si uschovala střelecký prach pro dohrávku s Vejprnicemi, která se uskuteční už pozítří od 17 hodin!

Nepříjemně překvapil FC Rokycany. Po rozpačitém výkonu podlehl v Horní Bříze sestupem ohroženým seveřanům 1:2. Co naplat, že většinu utkání měli hosté míč ve své moci. V koncovce ale s výjimkou Jíchovy vyrovnávací trefy propadli a vraceli se s prázdnou.

1. B třída
Záloha Rokycan cestovala do Druztové a aktéři nejprve marně vyhlíželi delegovaného sudího. Přijel ale náhradník a začínalo se o něco později. Rezerva z Husových sadů si připsala tři body po vítězství 3:2.

Prestižně pojaté derby Raková versus Dobřív vyznělo pro hostující Sokol. Už v poločase to bylo 0:3 a domácí (toužící po druhé pozici a tím i po baráži) po obrátce pouze zaznamenali čestný úspěch. „Vítězství je to důležité a přiblížilo nás k jednoznačnému cíli. Udržet krajskou soutěž,“ lakonicky komentoval zisk nováčka dobřívský lodivod Bohouš Mikulík.

Divize dorostu
V Rokycanech se představil vedoucí tým soutěže s Příbrami. Přestože domácí nastupovali v hodně oslabené sestavě (dokonce museli odložit zápas rezervního družstva v Plané), drželi s favoritem krok a uhráli cennou remízu 2:2 (Černý a Hlavsa).
Mladší dorost FC podlehl Středočechům 2:3.

Přebor dorostu

Na Rokycansku se otevírala vrátka okresního přeboru dorostenců ve Skomelně. Mladíci pořádajícího Sokola podlehli vrstevníkům z Rakové 3:8. Mýto–Příkosice 3:1.
Až včera startovala okresní soutěž dospělých.