Ve fotbalovém krajské přeboru se vyjasnilo pro rezervu FC Rokycany. Nesmírně důležitým ziskem tří bodů v Horažďovicích udělal nováček z Husových sadů rázný krok k přímé záchraně. Ale nepředbíhejme.

Přebor mužů: Příkosice se loučily domácí prohrou 1:4 s Bolevcem. Pro tým z předměstí Plzně by to mělo znamenat jisté udržení, zatímco Čechie se stěhuje. Pravděpodobně do 1. B třídy…

Rokycany B v pozměněné sestavě (ženil se bývalý hráč Petr Kučera a kamarádi byli u toho) vyhrály v Horažďovicích 2:1. Pokud v pátek večer porazí Rapid Plzeň, zahrají si nejvyšší regionální soutěž od srpna opět.

1. B třída: Slavoj Mýto by mohl bez boje nakouknout do 1. A třídy, leč nezakřikněme to. V sobotu večer modrobílá enkláva překvapivě prohrála v Chrástu 1:3, ale jinak to bylo z okresního pohledu super. Zbiroh deklasoval Kralovice 5:0, Radnice porazily Druztovou 5:2 a Raková vyhrála v Tlučné 3:2.

Krajský přebor dorostu: starší chlapci FC Rokycany podlehli Vejprnicím 2:5, ale mladší dorost FC vyhrál vysoko 11:0!

Krajská soutěž dorostu: Radnice porazily SK Smíchov 4:0 a Hrádek těsně neuspěl v Nýřanech (4:5).

Liga U 15 a U 14: Rokycany hostily v Husových sadech Kunice. Patnáctka FC vyhrála jasně 7:0, čtrnáctka remizovala se Středočechy 4:4, když doháněla dvoubrankovou ztrátu.