FK Nepomuk Čechie Příkosice 2:3 (2:2). Trenér Pleticha poslal na nepomucký trávník jedenáctku ve složení: Protivínský, Marek, Hodaň, Papáček, Pražák, Komanec, Lisý, Hrubý, Kohout, Jedlička a Spěváček. Na lavičce byli připraveni Gosza, Jandoš, Votípka a Vaník.

Jižany načal Hrubý

Domácí, povzbuzeni remízou z Kolovče, začali zostra. V 5. minutě poslala příkosická obrana malou domů a Protivínský nemohl hrát rukou. Lisý odkopl míč jen k domácímu útočníkovi a od inkasované branky zachránil Čechii odmávaný i odpískaný ofsajd. V 7. minutě zastavil další útok odkopem Hodaň a domácí kopali roh. Dorážku zblízka zneškodnil Protivínský. Hodil míč dopředu Spěváčkovi. Toho ale atakovali tři útočníci, a tak Spěváček vrátil míč před vlastní bránu. Protivínský musel znovu hrát nohou a nešťastně nastřelil Miroslava Švece. Od něho se míč odrazil k nabíhajícímu Viktorovi, který ho přehodil a Nepomuk vedl 1:0.

Ve 12. minutě dostal Hrubý žlutou kartu za faul na Václava Švece. Přímý kop střílel po zemi Voráček, ale Protivínský vyrazil míč za brankovou čáru. Další šanci měli domácí v 18. minutě, kdy Protivínský skočil pod nohy Zajícovi a sebral mu míč. Ve 25. minutě se domácí radovali podruhé. Po Lisého střele z dálky, kterou brankář Wallenfels chytil, následoval dlouhý výkop, který hlavou od půlící čáry prodloužil Miroslav Švec na Rouse. Přestože byli hosté přesvědčeni o tom, že se jednalo o ofsajd, nechal hlavní sudí Duda pokračovat ve hře. Rous se dostal až před příkosického gólmana, který proti němu vyběhl, ale podklouzl a Rous zvýšil do prázdné brány na 2:0. Následovala žlutá karta pro Marka za protesty. To však bylo naposledy, kdy se domácí diváci radovali za zvuku vítězné melodie.

Ve 30. minutě se do pokutového území domácích probil s balónem Hrubý. Ustál zatažení za dres a střelou z úhlu snížil na 2:1. Po rozehrání zlikvidoval na druhé straně Protivínský střelu Kalabzy. O chvilku později se dostal do šance Pražák, ale Wallenfelse nepřehodil.Ve 40. minutě po střele Zajíce zazvonila tyč příkosické svatyně. Na druhé straně hosté vybojovali roh a Papáček hlavou vyrovnal na 2:2.

Dokončení v pátečním vydání Rokycanského deníku.