TJ SOKOL LHOTA TJ ČECHIE PŘÍKOSICE 5:3 (3:3). Soupeře znají naše celky ze skupiny C nejnižší krajské třídy. Lhota se netají ambicemi zajistit si přímý postup do 1. A třídy a Čechii zdolala.

V příkosických barvách se na trávníku vystřídali Protivínský, Hrubý, Lisý, Komanec, Vaník, Pražák, Krajdl, Kotnauer, Papáček, Jedlička, Marek, Šmíd, Votípka, Spěváček a Hodaň. Borci Sokola hráli od podlahy, a tak Hrubý, Papáček a Kotnauer zápas pro zranění nedokončili.

Už v 11. minutě nedokázal Hrubý zastavit pronikajícího Nejdla, který se uvolnil za cenu faulu a nacentroval nabíhajícímu Janečkovi. Ten otevřel skóre zápasu. O druhou branku se o osm minut později postaral Kotrnoh a třetí trefu přidal z volného přímého kopu Kohout, který dokázal ukázkově přehodit zeď. Přestože ve 24. minutě Lhota vedla již 3:0, dokázali Příkosičtí do konce první půle vyrovnat na nerozhodný výsledek.

Dokončení v úterním vydání Rokycanského deníku.