Minulé dějství bylo zajímavé a vyznamenali se v něm kanonýři. Ve čtyřech zápasech vsítili 27 branek (téměř sedm na jedno utkání).

Cheznovice B Skomelno B 8:0 (5:0). Hosté nezastírali, že měli značné problémy se sestavou. Ve stejném čase totiž nastupoval první tým Sokola v Rakové (vyhrál tu mimochodem 2:1) a rezerva dorazila ke střetnutí v hodně záplatovaném složení. Ke cti ale Skomelnu B slouží, že bojovalo s otevřeným hledím až do 90. minuty. Gólmana Žižku dvakrát překonali Vaník a Čermák, jednou Němeček, Jedlička, Kratochvíl i Švihla.

Primalex Břasy Sokol Dobřív B 2:2, na penalty 2:4. První zaváhání dosud suverénních keramiků. Do šaten odcházeli po 45 minutách s dvoubrankovým mankem (35. Ondřejíček a 38. Olah), aby lopotně srovnávali Kofroň (54. minuta) a Straka (78. minuta). V rozstřelu o druhý bod byli jistější hosté.

Slavia Kakejcov Lhota pod Radčem 3:1 (2:0). Jižané zůstávají trochu dlužni pověsti, ale tentokrát si tři body připsali s jistotou. V 17. minutě otevřel skóre Wohlmuth a ještě v první půli připojil pojistku Svitek. Po obrátce zařídil Čada stav 3:0 a až pak se trefil lhotecký Kastner.

Pokračování v pátečním vydání Rokycanského deníku.