Fotbalová okresní soutěž mužů má po druhém dějství na špici tandem Líšná–Přívětice se šesti body. Na chvostu jsou s nulou na kontě Volduchy B, Skomelno B a nečekaně i Kakejcov.

Přívětice–Kakejcov 8:2 (5:1) – domácí na Slavii vtrhli a ve 39. minutě to bylo 5:0 (dvakrát Turek, jednou Volín, Aubrecht a L. Kroc). Až pak hosté snižovali Čadou a Dvořákem. Beneš dvěma a Mareš jedním zásahem je však poslali domů s debaklem!
Kařez–Holoubkov B 3:1 (1:1) – Petřík zajistil hostům vedení, ale to bylo z holoubkovské strany vše. Jejich zadní řady dvakrát přelstil Scheitnauer a jednou Jaroslav Bělohlávek.

Hrádek B–Břasy B 1:8 (1:2) – po pětačtyřiceti minutách to na debakl nováčka nevypadalo. Hrádek dokonce vedl díky Barancovi, jenže pak čtyřikrát za hosty skóroval Vladimír Kroc, jednou Lukáčové starší i mladší a Moravec s Novým. Nedohrál Lukačovič z domácího mužstva, vyloučený po druhé žluté kartě.

Líšná–Volduchy B 4:0 (3:0) – vítězové navázali na kanonádu ze Skomelna ve 30. minutě to bylo 3:0 (Cháb, Drahovazl, Chrz). V 89. minutě připojil čtvrtý gól Brejcha.

Cheznovice B–Skomelno B 3:0 (1:0). V první půli Matouš a po obrátce Čermák s Menclem přelstili defenzivu hostů.
 Dobřív B–Lhota pod Radčem 2:2, na penalty 2:4. Řezáč a Konětopský potěšili spoluhráče od Radče, ale Tomáš Koudelka s Pyosou zařídil dělbu bodů. Ten druhý pak získali v penaltovém rozstřelu hosté!