Ve dvou nejvyšších krajských soutěžích mužů v kopané přihořívá. Hned tři ze čtyř zástupců Rokycanska se představí doma!

Krajský přebor
Čechie Příkosice–Přeštice, dnes v 10.15. Nováček z jihu vstupuje se čtrnáctidenním zpožděním do odvetné poloviny. Způsobila to nepřízeň počasí (s Vejprnicemi i Rokycanech), ovšem hráči jsou nažhaveni a trenér Vodrážka má příjemné starosti, jak poskládat početný kádr!
Horní Bříza–FC Rokycany, dnes v 15.00. Složitější to má tým z Husových sadů. Ze hry je Marek Jedlička, otazník visí nad Aubrechtem i Blechou a navíc nemoc skolila lodivoda Aubrechta staršího.

1. A třída
Město Zbiroh–Horšovský Týn, zítra v 10.15. domácí mužstvo má před sebou příjemný cíl. Pokud uspěje naplno, mělo by opustit podpalubí. Jenže zajímavý soupeř z Chodska má ve svých řadách většinu hráčů z Příbrami v čele se zkušenými Starobou a Šindelářem.
Slavoj Mýto–Dioss Nýřany, zítra v 15.00. Hosté přijíždějí zdecimováni debaklem proti Zbirohu a další výbuch by je torpédoval do hodně nízkých pater. Ovšem modro–bílá enkláva chce po výhře v Sušici zužitkovat domácí prostředí. Pokud se počasí výrazně nezmění, pak na hlavním travnatém hřišti!