Volduchy B–Raková B 2:1 – dramatický souboj, v němž si domácí vybudovali slibný náskok zásluhou Vaněčka a straky. Za Rakovou snižoval Legát, jenže k zisku bodu hostům zoufale scházel čas.

Radnice B–Kařez 6:3 – lídr opět válel. Navíc potěšil příznivce brankovou úrodou, na níž se podílel i protivník. Dvakrát pálili do černého Vladimír Kroc a Pavel Maštera, jednou Aleš Rataj s Vildmanem. O gólové zápisy hostů se postarali Martin Polák z penalty a Jaroslav Tupec s Cafourkem.

Zbiroh B–Líšná 7:1 – čtyřikrát Klíma, dvakrát Rudolf Pražský, jednou Václav Bystřický. Za poražené snižoval za stavu 0:6 Tuček. Hosté vyhrožovali, že dají Zbirohu osm branek, ale derby bylo zcela v režii TJ Město. V tabulce jsou nyní vítězové na druhém místě a teď mají volno.

Skomelno B–Příkosice B 1:5 – po čtvrthodině hry se ujala střela domácího Štrunce, jenže to byla labutí píseň Skomelna. před odchodem do kabin skóre otočili Moulis, Kravařík a Vodrážka. Po změně stran už si Čechie nenechala výhru ujít, do černého pálili Jan Novák a Krajdl.

Cheznovice B–Holoubkov B 6:2 – před výkopem se zapotila komise rozhodčích, která sháněla arbitra. Nakonec se funkce ujal Anton Novak a neměl problémy. Záloha FC ´96 měla viditelně navrch a hattrick zaznamenali Hozák s Vaníkem! Debakl hostů kosmeticky upravili Šrámek s Fáberou.

Příští kolo:
v sobotu od 16.30 hodin Kařez hostí Strašice B a Líšná si to rozdá se Skomelnem B.

Ne nedělní podvečer zbyla tři utkání: Čechie Příkosice B–Cheznovice B, Holoubkov B–Volduchy B a Raková B–Radnice B.