Radnice B rozhodly ve finiši

ROKYCANSKO - Pohromou favoritů skončilo 18. kolo okresní soutěže mužů v kopané. Vedoucí trio prohrálo svorně o branku!

16.4.2008

Vítězstvím 5:0 skončilo utkání okresního přeboru mezi zálohami Rokycana a Slavoje Mýta. V 71. minutě mohli domácí po rohovém kopu ještě zvýšit vedení na 6:0, ale míč minul pětici hráčů.Foto: Petr Šetek

Břasy B–Volduchy B 2:3 – na kopci v Březině se radovali hosté. Rozhodující branku vsítili v nastavené čase!

Mirošov B–Lhota 1:4 (0:0) – borci od Radče se prosadili až po změně stran. Dvakrát pálil do černého Vácha, jednou Kunc i Pěnkava. Za jižany korigoval Sýkora.

Skomelno B–Holoubkov B 2:3 (1:0) – po 45 minutách to vypadalo lépe s domácími, jenže po obrátce se situace změnila. ve 34. minutě otevřel skóre Martin Král, aby Zich v 51. minutě vyrovnal. Skomelno mělo ještě jednou navrch zásluhou Jana Jaroše, ovšem Jankovský se Šrámkem zajistili Holoubkovu B těsnou výhru.

Kakejcov–Líšná 2:0 (2:0) – Slavia rozhodla o zisku tří bodů v prvním poločase. Ve 23. minutě rozjásal spoluhráče Svitek a ve 37. Jiří Dvořák. Sudí Lisý rozdal tři žluté karty v poměru 1:2.

Cheznovice B–Příkosice B 2:1 (0:0) – vše podstatné se odehrálo ve druhém dějství. V 50. minutě zajistil Čechii vedení Radek Mála a od 60. minuty hráli hosté přesilovku po Štochlově vyloučení. V 85. minutě Kolář vyrovnal a těsně před koncem Martinkovič proměnil penaltu. Po nedovoleném zákroku v pokutovém území musel navíc předčasně do sprch Filip Šlajch.

Strašice B–Zbiroh B 3:2 (1:1) – záložní celky Spartaku a TJ Město svedly bitvu se šťastnějším koncem pro domácí. Od 19. minuty Strašice vedly po trefě Sovadiny, ale Pražský vzápětí vyrovnal.
Po změně stran si dal zbirožský Kotva vlastní gól a v 60. minutě Bystřický zajistil průběžné skóre 2:2. Vydrželo do 71. minuty, v níž fanoušky Spartaku rozjásal Benďák.

Radnice B–Hrádek B 2:1 (0:1) – v sedmé minutě hosty rozjásal Mrva. Až do 82. minuty Hrádek B živil šanci na výhru, jenže Kvasnička vyrovnal a v 89. minutě přidal druhý gól Radnic Loukota. To už hrály oba celky o deseti. Vyloučeni byli Chvojka, respektive Vilém.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Z garáže v Kotelské zmizely pneumatiky, helma i vrtačka

Rokycany – Rokycanští policisté šetří vloupání do garáže v Kotelské ulici.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.