Příkosice B–Strašice B 8:3 (4:0) – Čechii scházel gólman Vondrák, ale obětavě ho nahradil Frnka. V první půli neinkasoval, až po přestávce musel třikrát kapitulovat. Ovšem i domácí útočníci byli při chuti, takže z toho byla přestřelka, která se musela fanouškům zamlouvat.

Za vítěze dvakrát skórovali Petr Šlajch a Berka, jednou Jan Novák, Krajdl, Mála a Martin Šefl. Spartaku udělaly dílčí radost trefy Paura, Valigurského a Dolanského. Rozhodčí Koudelka karty nepotřeboval.

Zbiroh B–Kařez 1:0 (0:0) – docela vyrovnané derby, které rozhodl v 52. minutě Petr Staněk. Hosté doplatili na zahozenou penaltu.

Cheznovice B–Volduchy B 5:2 (3:2) – v prvním poločase sledovalo padesát fanoušků brankové hody. Už v šesté minutě otevřel skóre Hozák, ale Přibík chvíli na to vyrovnal. Jiří Švehla ovšem dvakrát potěšil cheznovické diváky, na což reagoval opět Přibík. Po obrátce dali výsledku definitivní podobu po sedmdesáté minutě Vondrášek s Němečkem.

Líšná–Holoubkov B 5:0 (3:0) – pořádající Sokol se loučil s nevýrazným podzimem přesvědčivým vítězstvím. Dvakrát k němu přispěl Čamra, jednou Valenta, Cháb a Novák.

Skomelno B–Radnice B 0:7 (0:3) – domácí drželi krok třicet minut, kdy jejich defenzivu přelstil Marcel Kroc. Do poločasu skórovali i Petr Otto s Vladimírem Krocem a v zápase solidní úrovně vedoucí mužstvo koncertovalo. Dvakrát Michal Maštera, jednou Pavel Maštera a znovu Vladimír Kroc přispěli k debaklu posledního celku tabulky před zraky 75 diváků.