Radnice deklasovaly Mladotice

Radnice – Další tři body si do tabulky krajské 1. B třídy v kopané připsali muži TJ Sokol Radnice.

12.10.2012

Ilustrační foto.Foto: Deník

Radnice-Mladotice 4:1 (2:0). Hosté od začátku nepředváděli příliš pohledný fotbal a potvrzovali, že jim spodní patra tabulky nepatří náhodou. Jenže domácí se přizpůsobili a byla z toho hra plná nepřesností. První šance se narodila před Körnerovou brankou a chvíli na to zazvonila jeho branková konstrukce. Naštěstí se dokázali Radničtí včas vzpamatovat. První příležitost ještě spálil Tomáš Buchanec, ale zanedlouho se také on radoval, když zakončoval přesně Dan Fencl. Ve 25. minutě už to bylo 2:0. Richter poslal krásný centr do šestnáctky na hlavu Tomáše Buchance, který zamířil přesně k tyči. Poté naši zástupci opět polevili a Mladotičtí se dostali do několika slibných pozic. Zakončení jim dělalo velké problémy. Poločas tak končil za stavu 2:0.

Druhý poločas začal stejně jako ten první. Hosté měli o něco více ze hry a neustále hrozili vstřelením kontaktního gólu. Obrana TJ Sokol však byla pozorná a hráči Mladotic už se k zakončení tolik nedostávali. Radničtí se spoléhali na brejky a po jednom z nich padl třetí uklidňující gól. Postaral se o něj v 70. minutě Jan Esterka. Za chvíli už to bylo o čtyři branky. Fencl vypracoval gól pro Habra, který mířil do prázdné branky. V závěru domácí ztratili koncentraci a seveřané se dočkali čestného úspěchu.

V příštím kole to budou mít Radnice složitější. Vyrážejí do Křimic, kde nedělní zápas začne v 16 hodin.
Sestava TJ Sokol Radnice: Körner – Richter, Rýdl, Valenta, Veselý – Janata, Kočka, Esterka, Spurný V., Fencl -Buchanec T. Střídali: Habr, Kořínek, Loukota, Purma. ⋌(int, hav)

12.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

Starší muž u Mostiště havaroval na čtyřkolce

Florbalisté FBC dobývají Liberec

BMW bude v Karlovarském kraji stavět polygon za čtyři miliardy

Karlovarský kraj – První vývojový areál společnosti BMW Group ve východní Evropě pro testování autonomních vozidel vznikne v Karlovarském kraji. Areál, který představuje investici ve výši tříciferných hodnot v milionech eur, neoficiálně se hovoří v přepočtu až o čtyřech miliardách korun, nabídne několik stovek nových pracovních míst.

Opustili nás

Rokycansko - V minulém týdnu nás opustili další občané

Pojištění dětí? Jde o nadstandard, důležitější je pojištění rodičů

Odpověď na otázku, zda se může vyplatit pojištění dítěte, dávají podle finančního poradce společnosti Partners Václava Valáška příklady z praxe. Dětské pojištění dává smysl především za podmínky pojištění vážných zdravotních komplikací, jako jsou trvalé následky úrazu nebo diagnóza závažného onemocnění.

Zpěv koled na Rokycansku provázely školní jarmarky

Rokycansko – Oficiálně v šesti místech okresu se ve středečním večeru připojili zpěváci ke společnému přednesu koled. Signál po rozhlasových vlnách oslovil patrioty Hrádku, Mirošova, Plískova, Mýta, Břas a také Zbiroha.