Kaznějov – Radnice 1:1, pokutové kopy 3:2. Domácí se po zákroku gólmana Voláka marně dožadovali penalty. Na opačné straně zlobil Spěváček a jeden z jeho centrů poslal Svoboda hlavou do břevna.

Po obrátce se už fanoušci dočkali fotbalového koření. Po rohovém kopu seveřanů ve 47. minutě prolétl tečovaný míč před brankovou čáru, kde si hoj nešťastně srazil do vlastní sítě Polášek. O pár minut mohlo být vyrovnáno, když Svoboda běžel sám na brankáře. Švátora ho ale zastavil v rozporu s pravidly a musel po červené kartě předčasně do sprch.

Dlouhou přesilovku zužitkoval pouze Habr v 63. minutě. Vitouš orazítkoval břevno a za stavu 1:1 tak následoval rozstřel. Domácí proměnili tři a naši vyslanci jen dva pokutové kopy, takže z bonusového bodu se radoval Kaznějov.

Sestava Radnic: Volák, Rýdl, Svoboda, Esterka, Spěváček, Vitouš, Habr, Polášek, Habr, Pavel Aubrecht, Lukáš Aubrecht (74. Draský).

V neděli: Radničtí ve šlágru 12. kola hostí ambiciozní Žichovice. Výrazně posíleného protivníka od hradu Rabí, s nímž si to rozdají od 14.30 hodin.