Radnice dominovaly po změně stran

Radnice – Po domácí kanonádě s Dýšinou si fotbalisté Radnic zastříleli i na Berounsku.

8.8.2017

Ilustrační fotoFoto: archiv

Tlustice – Radnice 1:5 (1:1). Hosté se prezentovali ve složení Spěváček, M. Krč, Valenta, D. Krč, Paleček, Polášek, Kroc, Esterka, Cozl, Fencl, Švajcr a střídali Loukota se Spalem.

Za horka domácí zahrozili hned v úvodu. Hosté odpověděli nebezpečnou střelou Poláška ve 3. minutě, ale Tlustice dál hrozila. Až ve 20. minutě Švajcr orazítkoval tyč a po půlhodině hry Kroc odcentroval, aby to po Fenclově dorážce bylo 0:1. Před odchodem do kabin se dočkal i soupeř po dorážce Spěváčkem vyražené střely.

Ve druhém poločase převzaly taktovku Radnice. V 58. minutě se po rohu Esterky přesně trefil hlavou M. Krč. Deset minut na to Polášek po samostatném úniku podél brankáře zvyšoval na 3:1. V 75. minutě byl v pokutovém území faulován Švajcr a z penalty brankář Spěváček skóroval na 4:1. Ani to nebylo vše, protože v devadesáté minutě se míče v pokutovém území zmocnil Kroc a nezaváhal.

8.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Dobřívští házenkáři uspěli dvakrát

Na snímku hlasoval Plzeňan Marian Bradáč, který v jedné z komisí také zasedal coby místopředseda.

Starostům se nevedlo, vyhrál jen jeden z nich

Policie pátrá po Petru Šlehoferovi z Rokycan

Rokycany – Kriminalisté z oddělení obecné a hospodářské kriminality Rokycany pátrají po hledaném muži, na kterého byl soudem vydán příkaz k dodání do výkonu trestu.

Vrba: Máme co napravovat

Plzeň – Porážkou s Luganem připravili svým fanouškům velké zklamání. Už tuto neděli si je mohou fotbalisté Viktorie Plzeň částečně udobřit. V jedenáctém kole první ligy doma přivítají celek Zbrojovky Brno.

Gymnazisté se vydali za odborníky z mediační služby

Rokycany – Probační a mediační služba Rokycany připravila na čtvrtek Den mediace.

Hubník: Škoda první půle

Lugano (od zvláštního zpravodaje deníku) – Utkáním proti Luganu naskočil znovu do mužstva po dlouhé pauze zaviněné vleklým zraněním. Svůj návrat si ale kapitán Viktorie Roman Hubník představoval určitě jinak. Jeho tým prohrál v Luganu 2:3 a ani on sám neměl svůj den.