Ve fotbalové 1. B třídě jsou na tom ve skupině C ze zástupců okresu Radničtí. Vyhoupli se na třetí pozici.

Dobřív Radnice 0:3. V úvodu získali hosté územní převahu, ale první příležitost měl domácí Hlavička ve 14. minutě. Mířil však mimo tyče. Hosté odpověděli nebezpečným rohovým kopem v minutě dvacáté. O osm minut později Esterka sám před brankářem střílel vedle svatyně, ale vzápětí udeřilo. Centrovaný míč do šestnáctky prodloužil Krč na Rýdla, a ten neměl problém zopakovat si předchozí galapředstavení se čtyřmi zásahy. Před odchodem do kabin Melichův střílený centr jen těsně minul branku.

Začátek druhé půle přinesl neurovnaný fotbal s mírnou převahou domácích a bez větších příležitostí. Až v 65. minutě střílel nad branku radnický Kočka. Pohledná akce hostů se zrodila pět minut na to. Ideální centr Kočky prodloužil Rýdl přesně hlavou na Spurného, a ten se v ideální pozici přesně trefil k tyči, aby zajistil Sokolu vedení 2:0. V 86. minutě byl v pokutovém území brankářem faulován Paleček, který z penalty chladnokrevně upravil konečný stav utkání na 3:0 pro Radnice.

„Utkání nepřineslo příliš líbivý fotbal. Obě mužstva předvedla řadu nepřesností, ale Radničtí byli většinu utkání lepším týmem a po zásluze zvítězili. Posunuli jsme se tak na třetí místo tabulky," hodnotil duel trenér hostů Petr Svoboda.

Zítra ve 14.30 hodin přivítají Radnice na svém hřišti nevyzpytatelný tým z Bukovce. Zde jsou pro úplnost obě sestavy:

Dobřív: Dřímal, Vondrášek, Hlaváček, Filip Koudelka, Ondřejíček (75. Vild), Sekry (86. Kanta), Monhart, Vileta, T. Koudelka, Malkus, Hlavička (72. Drozda)

Radnice: Körner, Rýdl, Melich,Valenta, Krč, Draský, Fencl, Esterka, Paleček, Spurný, Kočka. Střídal Koffer.