Fotbalisté TJ Sokol mají čtrnáct dnů na vypilování formy před startem krajské 1. B třídy. Debakl se Středočechy budiž mementem.

Komárov Radnice 5:0. Na hřišti ve Felbabce skórovali domácí už v 6. minutě po chybě Palečka ve vlastním pokutovém území. Středočechům narostla křídla a tlak zúročili ve 32. minutě proměněnou penaltou. Až pak dali o sobě vědět naši vyslanci. Nádhernou střelou se prezentoval matador Jícha, ale brankář čaroval. Ve 44. minutě sám na branku postupoval Habr, ale neproměnil. Z protiútoku trestal Komárov a vedl tak 3:0.

Ve druhé půli soupeř pokračoval ve velmi dobrém výkonu. V 53. minutě se vyznamenal brankář Kőrner, když zneškodnil penaltu. O čtyři minuty později však kapituloval po průniku a přesné střele útočníka domácích.

Komárov si vypracoval další šance, které naštěstí zahodil. Radnice za celý druhý poločas ohrozily svatyni soupeře pouze jedovatou střelou Habra v 79. minutě, kterou však brankář vyrazil. Na konečných 5:0 upravil Komárov v 88. minutě. Znovu z penalty po zbytečném faulu Veselého.

V zápase Komárov předvedl velice pěkný fotbal plný pohybu a špatně hrajícího soupeře vysoko porazil. Slabý výkon Radnic neomlouvá absence několika hráčů základní sestavy.

Sestava Radnic: Kőrner, Richter, Rýdl, Melich, Habr, Veselý, Kroc, Valenta, Cozl, Jícha, Paleček, střídal Janata.

V sobotu: Radnice pokračují v přípravě a na trávník v Přívěticích si pozvaly FK Zdice (1. B třída). Výkop je už v 10.30 hodin!