Radnice - Stříbro 4:1 (2:1)

Hned po pár vteřinách se zaplněné ochozy dožadovaly penalty za domnělou hru ruku zadáků Baníku, leč hrálo se dál. V desáté minutě se neprosadil Pavel Aubrecht, ovšem odražený míč poslal do sítě David Kroc! Oba zmínění útočníci dál zaměstnávali obranu hosta po půlhodině se k nim připojil nebezpečně hlavičkující Brož. Podruhé udeřilo ve 38. minutě, kdy byl v rohu šestnáctky nedovoleně zastaven P. Aubrecht a Esterka se penaltové značky nemýlil. Gól do šatny rozesmutněl radnické fanoušky, jenže hned po rozehrání byli znovu ve varu. Další pokutový kop však D. Kroc zahodil!

nejtěsnější náskok mohl navýšit po obrátce P. Aubrecht, jenže mířil do gólmana. Až v 58. minutě po autovém vhazování chytře z úhlu skóroval a domácí se uklidnili. Předváděli rychlé a kombinačně pohledné akce, jimž scházelo jen fotbalové koření. Výjimkou se stala 69. minuta a další zápis P. Aubrechta. napodobit ho mohli Polášek, střídající Seget, ale stav 4:1 se nezměnil.

Radnice: Volák, Rýdl, Brož, Esterka, Krč, D. Kroc, Polášek, Valenta, P. Aubrecht, Fencl, L. Aubrecht (střídali Seget, Paleček, Huttr, T. Kroc a Habr).

V neděli: lídr soutěže se rozjede na horkou půdu do Chotíkova.

Slavnostní poděkování bývalým reprezentantům TJ Sokol proběhlo v poločasové přestávce zápasu proti Stříbru.
Poločasová přestávka patřila pamětníkům