Poslední březnové úterý se uskutečnilo na radnickém fotbalovém hřišti základní kolo Coca Cola Cupu staršího žactva v kopané. Žáci místní školy přivítali vrstevníky ze Stupna. 

ZŠ Radnice – ZŠ Stupno 7:0 (3:0), Svoboda 4, Pešek, Němec a Med z penalty. Utkání mělo pikantní příchuť, neboť se zde jako soupeři utkali hráči oblékající společně dresy na svých aktuálních štacích v Břasích či Rokycanech.
Od úvodního hvizdu sudího se hrálo pod taktovkou fyzicky vyspělejšího a fotbalově mnohem zkušenějšího domácího celku. Přesto však stupenská obrana – mnohdy i s potřebnou dávkou štěstí – odolávala lavinovitým útokům soupeře. Nejblíže úvodnímu gólu byl z malého vápna hlavičkující Svoboda, ale jeho pokus z brankové čáry zázračně vykopl vracející se stupenský zadák. Teprve ve 13. minutě prošla Svobodova skákavá střela z hranice velkého vápna k bližší tyči brankáři trestuhodně pod rukama a favorit si oddychl.

Po čtvrthodině hry pak týž hráč stál na konci pohledné kombinace na 1 dotyk a z prostoru penalty zamířil přesně k pravé tyči. 3 minuty před přestávkou pak při rychlém přečíslení opět doputoval balón až na nejlepšího hráče utkání a ten křížnou střelou na zadní tyč během necelých deseti minut zkompletoval čistý hattrick. 

Více přímo v Deníku.