Desáté kolo

Zbiroh B–Mirošov 3:2 (2:1) – hosté se ujali vedení Vracovským, ale sourozenci Bystřičtí skóre otočili. Po obrátce David vyrovnal, jenže Ladislav Bystřický svojí druhou trefou rozhodl.

Těškov–Volduchy 1:2 (0:1) – hosté vedli o dvě branky (Špelina, Zlatohlávek), když Kastner proměnil penaltu a bylo z toho drama.

Holoubkov–Radnice 1:6 (1:5) – suverénní lídr sice prohrával (Řehák), leč třikrát Krchov, jednou Valenta, Loukota a Tomáš Buchanec drama nepřipustili.

Břasy–Skomelno 1:3 (0:1) – Primalex nezvládl závěr, neboť ještě v 88. minutě to bylo 1:1 (Kofroň, resp. Hála). Proti dělbě bodů byl však v koncovce Eichinger a dvakrát rozvlnil síť.

Příkosice B–Mýto B 2:2 (0:1) – posvícenecký fotbal se musel líbit a Čechie v něm vydolovala čtvrtý bod. Novák s Císařem sice zajistili Slavoji zdánlivě bezpečný náskok, ovšem Krajdl stihl srovnat krok během osmi minut.

Cheznovice–Strašice 0:4 – na trávníku FC´96 řádil v dohrávce Sommer, autor tří branek.

Jedenácté kolo

Mirošov–Těškov 3:3 (1:3) – jižané ani za nepříznivého stavu nesložili zbraně a dokázal získat cenný bod. Dvakrát se prosadil Beránek a jednou Legát. Za hosty skórovali Vild, Onufriy a Kratochvíl.

Skomelno–Příkosice B 2:0 (2:0) – domácí si na sklonku podzimu zajistili pobyt v klidném středu tabulky. Přičinil se o to dvěma zásahy Hála.

Radnice–Břasy 3:1 (0:1) – houževnatí hosté se bránili, ale na konci poločasu udeřili Vratislavem Novým. Esterka, Dan Buchanec a Krchov pak rozjásali radnické příznivce a posledním významným momentem byla 85. minuta se třemi červenými kartami (v poměru 1:2).

Strašice–Zbiroh B 1:0 – také zde se vylučovalo a viníkem se stal domácí Jan Sommer. Spartak to ale o tři body nepřipravilo, neboť už v první půli rozhodl Hrabák.

Mýto B–Cheznovice 4:0 (3:0) – na derby bylo zvědavo sedmdesát fanoušků. Dvakrát se za domácí trefil Vaňátko, zapůjčený právě z Cheznovic. Po jednom gólu připojili Chmelík a Fišer.

Volduchy–Holoubkov 0:1 (0:0) – obě strany pochválily sudího Šlaufa z Plzně, který dorazil s kolegou Plundrichem po divizním střetnutí dorostenců v Rokycanech. Arbitr obětavě zaskočil za zraněného Komínka a jako regulérní uznal v 51. minutě Mošnův gól.