Radnice B–Mýto B 1:0 (0:0) – v zadních řadách domácích došlo k jedné nucené změně. Nemohl nastoupit distancovaný Svoboda, a tak se Kučera opět stáhl na post levého beka. V záloze figurovala po delší odmlce zkušená dvojice Kvasnička, Procházka. V útoku se po zranění objevil Pavel Maštera.
Úvod utkání Radnicím B nevyšel a patnáct minut předváděli hru plnou chyb a nepřesných přihrávek. Hosté, kteří přijeli v s velmi mladým kádrem, se však k nebezpečnějšímu zakončení nedostali a domácí pomalu začali vystrkovat růžky. Vážnější ohrožení branky Mýta však také nepřišlo. Výjimkou bylo pouze několik rohových kopů s nulovým efektem.

Ani po změně stran to nebylo žádné mimořádné představení. Mýtští hrozili střelami z delší vzdálenosti. Na opačné straně trefil Bíba břevno, nebezpečná byla i Procházkova dělovka z přímého kopu. Jen těsně minula branku. Nejdůležitější okamžik přišel v nastaveném čase, kdy Richter propasíroval od brankové lajny přihrávku do malého vápna. Míč propadl až k Fenclovi, který ho uklidil do sítě. Jelikož rozhodčí František Novák ihned po rozehraní pískl konec, neměli mýtští fotbalisté žádnou možnost na odpověď.

Radnickým se tak povedlo podruhé v řadě urvat body na konci utkání a díky tomu poskočili v tabulce na deváté místo. Nyní je čeká výlet do Zbiroha!⋌(inra)