Přebor mužů: začínalo se páteční předehrávkou Holoubkov–Spartak Strašice 3:4. K vidění byl zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním hosté dokazovali své postavení v tabulce i pozici aspiranta na postup do 1. B třídy. Do kabin odcházeli s vedením 4:1. Do druhého poločasu jako by nastoupilo ve žlutém úplně jiné mužstvo, hosty nepustilo téměř k ničemu a vytvářelo si šanci za šancí. Ujaly se ale pouze dvě střely. za poražené skórovali dvakrát Teplý a jednou Jarošík.

V sobotu večer se zrodilo překvapení ve Volduchách. Borci FK zdolali vedoucí Radnice 2:1. Mladý kádr hostů sice předváděl líbivou, leč hodně neúčelnou hru a domácí je dokázali potrestat. Kontaktní gól Radnic už přišel pozdě.

Neoficiálně Primalex Břasy–Cheznovice 1:3 a FC Těškov–Mýto B 3:3.
Okresní soutěž mužů: předehrávalo se ve Lhotě pod Radčem, kde pořádající Sokol podlehl záloze Cheznovic 2:5. Vyrovnanější byl duel Dobříva B s FK Volduchy B. Po devadesáti minutách skončil 2:2 a v penaltách měli lepší nervy domácí. Stejným poměrem skončilo derby Slavia Kakejcov–Raková B a zde se radovali po pokutových kopech hosté.
Přívětice zdolaly Holoubkov B 3:2.
III. liga žen: debakl 0:9 utrpěly před svými fanoušky hráčky Příkosic s Kaplicí.