Krajská soutěž: do krajské soutěže se přihlásily jen dva kluby. Radnice (ve spojení se Skomelnem) začaly domácí porážkou 3:5 s Kralovicemi, když pokutové kopy proměnili Bělohlávek a Smeták. Ze hry se pak trefil Turek. Ve vloženém středečním kole Radnice podlehly Městu Touškovu 1:3 (Krejčí).

Slavoj Mýto nejprve remizoval s Horní Břízou 2:2 (Szalai, Pereira), aby poté neuspěl v Nýřanech poměrem 0:3. V sobotu 2. září jedou Radnice do Plzně na Letnou a Mýto se až v neděli odpoledne představí v Kralovicích.

Přebor Plzeň - město: ve skupině B je hned pět zástupců okresu. Při premiéře se nevyznamenal spojený tým Hrádku a Příkosic, protože se nedostavil do Zruče. Volduchy (ve fúzi s Holoubkovem) vyhrály v Chrástu 5:4 (dvakrát Řehoř a Zdvořák, jednou Černý), Strašice deklasovaly Zbiroh 7:0 (pětkrát Sklenář a dvakrát Štokr). Raková (dala se dohromady s Mirošovem) utrpěla debakl 0:6 ve Starém Plzenci.

Ilustrační foto.
Starší dorostenci Rokycan zvládli vítězně i čtvrtý zápas

Ve druhém kole Raková prohrála 0:19 s Chrástem, Volduchy podlehly Strašicím 2:5 (Zdvořák, Řehoř - Časný, Sklenář, Tomášek, Žiačik, Neumayer) a Hrádek nestačil na Zbiroh v poměru 1:2 (Nguyena - Kovanda, Soták).

Ve čtvrtek večer si Hrádek dojel v předehrávce třetího kola pro porážku 1:6 do Starého Plzence (Pražák). Zbiroh se v sobotu 2. září od 10 hodin střetne s Volduchy a Strašice v neděli ve stejný čas s Rakovou.