DJK Nesslbach – Radnice 3:1 (2:0)

Německé mužstvo předvádělo kombinační fotbal s řadou krátkých přihrávek. Hráči byli neustále v pohybu se stálým měněním míst, což radnickým hráčům dělalo viditelné problémy. Hned ve 2. minutě se vyznamenal brankář Spěváček, když zneškodnil nebezpečnou střelu. Německý tým měl převahu, ale mohly skórovat Radnice. Jenže Polášek v 10. minutě po samostatném úniku mířil nepřesně.
Soupeř nemilosrdně trestal a po centrovaném míči do šestnáctky se vzápětí ujal vedení. Ve 25. minutě mohl vyrovnat Polášek, ale vyloženou příležitost nevyužil. Takže situace se opakovala a před odchodem do kabin si centrovaný míč srazil Valenta do vlastní branky – 0:2.

Ve druhé půli v 55. minutě Radnice inkasovaly třetí gól, ale nepoložilo je to. Snažily se s nepříznivým stavem něco udělat a v 75. minutě Fencl tvrdou střelou z přímého kopu prostřelil brankáře – 1:3. O šest minut později po přesném vysunutí Fencla se dostal do brankové příležitosti Valenta, ale podél brankáře mířil těsně vedle. V závěru si ještě jednu příležitost vypracovali němečtí fotbalisté, ale stav se už nezměnil.

Sestava Radnic: Spěváček, Janata, Bělohlávek, Fencl, Melich, Paleček, Polášek, Filonchuk, Valenta, Esterka, Kroc. Střídali M. Krč, Sakharov, Štrunc.