TJ Sokol Radnice Sokol Dobřív 2:1 (2:1).

Po dvou prohraných zápasech se silnými soupeři čekal domácí duel s momentálně posledním týmem tabulky. Z toho bylo jasné, že soupeř potřebuje body jako sůl a udělá pro jejich zisk maximum.

Od začátku se Radnickým nedařilo dostat se do herní pohody. Přihrávky postrádaly přesnost a míč hráče viditelně neposlouchal. Individuální chyby doháněli borci TJ Sokol bojovností.

První branka padla do sítě Dobříva. Po útoku vedeném ze strany se ve skrumáži před brankou nejlépe zorientoval Habr a prostřelil brankáře. Ve 24. minutě to bylo 1:0 a dlužno dodat, že také hosté si vypracovali pár slibných šancí, ale ztroskotali na obraně nebo brankáři Spěváčkovi.

Ve 35. minutě bylo pro pořádající tým i jeho fanoušky ještě veseleji. Po pravé straně Krchov obešel tři obránce a předložil přihrávku Petru Kočkovi, který se z podobných situací nemýlí 2:0. Do konce prvního poločasu se však jižanům podařilo snížit. Pěknou střelou do rohu branky překonal Spěváčka hostující Reitspies a bylo to 2:1. Tento stav vydržel do konce prvního poločasu.

Dokončení v pátečním vydání Rokycanského deníku.