Radnice – Žákava 2:2 (1:2) a pokutové kopy ve prospěch hostů.

Domácí fanoušci jásali už ve třetí minutě. Míč putoval po ose Pavel Aubrecht, Svoboda a Habr ho uklidil do odkryté svatyně.

GÓLY ŠKALY A SKALY

 Protivníka z jihu to nakoplo a měl více ze hry. Po čtvrthodině sice přišel o zraněného kapitána Soukupa, ale žákavský tlak pokračoval. Vyrovnával střídající Škala a po rohovém kopu se ujali vedení Skalou.

RÝDLOVO REPETE

 Po obrátce musel odstoupit další kapitán FK Žákava Jan Aubrecht. Radničtí chtěli jednobrankové manko rychle smazat a hru rozhýbal mladý Kvasnička. Neprosadil se Pavel Aubrecht ani Rýdl, který však složil opravnou zkoušku v 77. minutě a bylo to 2:2! Naši zástupci byli ve zbytku střetnutí lepší, ale na gólmana Kosnara už nevyzráli.

VOLÁKOVO BŘEVNO

 Při penaltách zaváhal hned domácí brankář Volák (trefil břevno) a fanoušci TJ Sokol se pak zlobili na sudího, který nereagoval na předčasné vyběhnutí gólmana hostů. Rozstřel skončil 2:4, takže bonusový bod se stěhoval na jih.

Zde je názor radnického trenéra Pavla Aubrechta staršího:

„Zisk bodu je pro nás v současné situaci jako malá výhra. Soupeř hrál živý fotbal, my jsme bojovali. Ze zranění dvou hráčů soupeře určitě radost nemáme, úmysl to nebyl.“

Dnes: podzimní část končí pro Radnice na plzeňských Slovanech. Ve třináct hodin tu začne jejich souboj s rezervou SK Petřín. (mah)

TJ Slavoj Mýto - TJ Sokol Čížová 2:1
VIDEO: Mýto čeká na jihu zápas pravdy