Radnice–Těškov 1:0 (1:0). Od začátku zápasu nastoupil střed domácí zálohy překvapivě ve zbrusu novém složení. Trenér se rozhodl pro zajímavé řešení, když z útoku stáhl Tomáše Buchance a vedle něj postavil Bíbu.

Vzhledem k postavení v tabulce a výhodě domácího prostředí byli Radničtí v tomto zápase favoritem. Ale už od prvních minut bylo jasné, že obranu soupeře nebude pro hráče Sokola lehké překonat. Hosté vzadu nic nevymýšleli a míče se rychle zbavovali i za cenu autu. Do první šance zápasu se dostal ve 22. minutě M. Krchov, ale brankář včasným vyběhnutím jeho pokus zlikvidoval.

Ve 38. minutě mohl jít lídr soutěže do vedení, ale přímý kop v podání Bíby skončil pouze na tyči. Když už se zdálo , že se půjde do kabin za bezbrankového stavu přišel poměrně šťastný a také tříbodový gól. Bíba zakroutil svůj rohový kop přímo na bránu a gólman hostů ve snaze vytěsnit míč nad brankovou konstrukci chyboval. Srazil si balón do vlastní sítě, i když v zápise je jako autor uveden Pavel Maštera.

Do druhého poločasu již nenastoupil M. Krchov, kterého nahradil Spurný. Obrázek hry se ani ve druhém poločase nezměnil. Hosté přes nepříznivý stav nikam nespěchali a soustředili se stále na obranu. Převaha Radnic byla pouze územní a žádné větší šance nepřinášela. Těškov zahrozil pouze z několika standardních situací, které naštěstí gólem neskončily. Největší šanci borců pořádajícího klubu ve druhém poločase měl Loukota, ale branku z vyložené pozice netrefil.

Zápas tak skončil nejtěsnější možnou výhrou 1:0. Se třemi body může být vedoucí tým spokojen a doufat, že zítra v Holoubkově předvede lepší výkon.
Sestava Radnic: Chaloupka, Spurný J., Krchov V., Valenta, Richter, Buchanec D., Buchanec T., Bíba, Loukota, Krchov M., Maštera P. Střídali: Spurný Václav, Cozl, Paleček.