Kakejcov–Raková B 4:8 (2:3) – čtyřicítka fanoušků měla v teplém srpnovém podvečeru čemu tleskat. Rakovští útočníci hýřili aktivitou a do vedení je dostal už v šesté minutě Jirsa. Chvíli na to si však chytře počkal kakejcovský Dvořák na hranici ofsajdové pasti a vyrovnal. Ve 23. minutě Slavia poprvé a také naposledy vedla. Jiří Pour napřáhl z pětadvaceti metrů a přeloboval šokovaného Šilhánka. Přesto hráči Sokola ještě do přestávky skóre otočili. Zásluhu na tom měli Procházka (2:2) a Šístek, jehož dělovku zastavila až síť.

Po obrátce měli pět minut navrch domácí, jenže jejich ofenzivu zabrzdil brejk Rakové, perfektně zakončený Jirsou – 2:4. S průběhem se nehodlal smířit zkušený Havlíček a rázem to bylo jen o gól. Hrdinou následujících okamžiků byl kakejcovský stoper Císař. Nejprve si srazil střílený centr do vlastní svatyně, ovšem brzy po rozehrání potrestal nepřesný výkop rakovského brankáře a nádherným padáčkem snížil na 4:5. Koncovka však byla zcela v režii Sokola. Jirsa, Šístek i Procházka si zopakovali gólové zápisy.

Kakejcov vyrazí v roli nováčka přeboru k sousedům do Mirošova a má o čem přemýšlet. Zejména, co se obranné fáze týká. Raková B zahájí soutěž dospělých na domácím hřišti v neděli, když od 17 hodin přivítá zálohu TJ Město Zbiroh.