Při premiéře vydoloval pouze Zbiroh hubený bod s Dýšinou. Teď ale borci TJ Město kralovali ve Všerubech, kde se dvakrát prosadil Bystřický.

Zbývající okresní trojlístek odcházel v prvním dějství se svěšenými hlavami. Raková prohrála ve Vejprnicích s rezervou Slavie 0:3, ovšem odčinila to doma přesvědčivou výhrou 4:1 s Kozolupy. Ve 27. minutě otevřel skóre Bartoš a pojistku z pokutového kopu připojil hned po obrátce Jakub Procházka. Soupeř sice snížil, ovšem v 84. minutě proměnil procházka další penaltu a v posledních vteřinách pálil přesně Turek.

Volduchy zvládly přestřelku v Dýšině za dva body. Třikrát vedly, jenže domácí brzy na to krok srovnali. Loterie pokutových kopů vyzněla pro vyslance TJ.

Smutek ale panuje v Příkosicích. Po drtivé prohře 0:8 na Smíchově to nevyšlo ani v domácím prostředí s Vejprnicemi B. Čechie podlehla seveřanům 1:3, když se trefil v úvodu Rychlý, ale poté pálili přesně už jen hosté.

O víkendu: zítra v 14 hodin Zbiroh přivítá Volduchy. Od 17.30 nastupuje Raková ve Městě Touškově a Příkosice v Kozolupech.