O úvod se postarala Slavia Kakejcov a soupeř z Košutky. Plzeňané, kteří postoupili do stejné skupiny 1. B třídy jako Raková, přehráli staronového účastníka okresního přeboru 2:0. Borci domácího klubu pak měli nečekaně hodně práce s Louňovicemi (od Benešova), ale očekávanou, i když nejtěsnější výhru 3:2, si nakonec zaknihovali.

Třetí duel se týkal Kakejcova a Louňovic. Středočeši opět odešli s prázdnou, tentokrát v poměru 0:2. Stejný výsledek se zrodil v souboji Rakové s Košutkou a hráči pořádajícího oddílu mohli pomýšlet na celkové prvenství. Cestu jim zkomplikoval derby Kakejcov. Rychle vedl o dva góly, ale kvalita se přece jen projevila a Raková otočila nepříznivý vývoj na vítězství 4:3. Radovaly se také Louňovice. Přehrály Košutku 3:2 a napilno měli rázem počtáři. Od druhé do čtvrté příčky to bylo totiž po třech bodech a rozhodoval brankový rozdíl i poměr!

1. Raková 3 0 0 9:5 9
2.Kakejcov 1 0 2 5:6 3
3.Košutka 1 0 2 4:5 3
4.Louňovice 1 0 2 5:7 3

Před 200 diváky odřídila turnaj trojice Koudelka, Veselý a Jirsa.

Součástí sportovního odpoledne byly ukázky činnosti leteckých modelářů z Rokycan a policejních kynologů. Zároveň poutaly pozornost soutěže pro děti i dospělé. Týkaly se střelby na přesnost, házení míčků nebo palby ze vzduchovky. V této disciplině zářil Pavel Janda, druhý skončil Jaroslav Šilhánek a třetí Jiří Rottenborn.

Tečkou za povedenou akcí byla večerní taneční zábava. nechyběla v ní bohatá tombola.