Dvě výhry a dvě porážky. taková je bilance čtyř celků z našeho okresu ve fotbalové 1. B třídě. Pikantní je, že všechna tato střetnutí skončila rozdílem jediné branky!

Raková - Spálené Poříčí 3:4. Domácí prohospodařili slibný náskok 2:0 a pak ještě 3:1. Jižané v dramatickém závěru stav dokonale otočili. Na červené karty to skončilo 1:1 a poraženým nebyly nic platné trefy Burdy, Harnocha a Nolče.

Mýto - SKP Rapid Plzeň B 3:2. Bojovný nováček z Lopatárny držel se Slavojem krok. Vedl gólem z penalty a ve druhé půli měl ještě jednou navrch. Na drtivý závěr Mýta však nestačil. Za domácí pálili do černého Tyc, Kříž a Bejček.

Kralovice - FC Rokycany B 1:2 (1:1). Hosté nejprve bez úhony přečkali pokutový kop a pak jim Jiří Hereit zařídil vedení. Seveřané ještě v první půli srovnali krok, ovšem v 82. minutě se nádherně hlavou v pádu trefil Sabo.

Mladotice - Radnice 2:1. Druhý celek skupiny C měl s houževnatým nováčkem hodně práce. Nakonec si favorit tři body připsal, když jeho konto zatížil pouze jeden ze sourozenců Mašterů.

Mýto je nyní čtvrté, Rokycany B šesté, Raková osmá a Radnice desáté.

O víkendu: Mýto se v sobotu vypraví do Tlučné a Raková do Žákavy. V neděli večer Rokycany B hostí Mladotice a Radnice si to před svými příznivci rozdají s Chotíkovem. Výkop je vesměs v 16 hodin.