Raková–Plasy 5:1 (2:0) – po šokující první minutě dali o sobě vědět i hosté a gólman Novák se musel pořádně natahovat. Nasledoval však protiútok a Jan Burda spálil vyloženou příležitost. Fanoušci se nenudili, po půlhodině hry útočník Plas orazítkoval nádhernou ranou břevno. Radovali se však opět domácí. Ve 43. minutě to byl znovu Ladislav Bůcha, který přízemní ranou podél gólmana zvyšoval na 2:0.

Rovněž nástup do druhého dějství měl nováček razantní. Na 3:0 upravil skóre ve 47. minutě z úhlu František Bůcha. Tlak Rakové pokračoval a v 58. minutě příznivci jásali počtvrté. Z pravé strany odcentroval Ladislav Bůcha a hlavička Tomáše Nolče byla nekompromisní. Protivník byl na kolenou, ovšem pět minut na to se dočkal čestného úspěchu. Píša z voleje propálil vše, co mu stálo v cestě. Poslední slovo však měli domácí. Ladislav Bůcha završil v 74. minutě hattrick a k tomu připojil jednu gólovou přihrávku. Když chvíli na to střídal, vyprovázel ho bouřlivý potlesk diváků.

Vítězové nastoupili ve složení: Novák, Jan Burda, Harnoch, Nolč, Wohlmuth, Jan Štincík, David Kašpar, Jan Štincík mladší, Ladislav Bůcha, Jaroslav Šilhánek, František Bůcha (na střídání připraveni Vlasta Štincík, Pekárek a Lisner).