25. kolo
Dobřív B–Strašice B 2:0 (1:0) – derby vyznělo pro Sokol, za který se trefil v 19. minutě Ondřejíček a v 58. Koudelka.
Břasy B–Lhota pod Radčem 1:3 (0:3) – favorizovaný Primalex prohrával ve 23. minutě 0:3 (Řezáč, Hruška, Konětopský) a bylo prakticky po zápase. Až v 76. minutě korigoval Tomáš Vocásek.

Skomelno B–Přívětice 2:7 (0:4) – převahu hostujícího Sokola potvrdili dvakrát Lukáš Kroc, Beneš a Šístek. Po změně stran domácí snížili Rűckaufem, ale znovu Beneš, Lukáš Kroc a s nimi Turek určili průběžný stav 1:7. Skomelno podruhé udeřilo až v devadesáté minutě. Na červené karty ´vyhráli´ hosté 2:0.

Volduchy B–Kakejcov 9:0 (2:0) – těžko uvěřitelný debakl Slavie, na němž se třemi zásahy podílel Zlatohlávek, dvakrát byli úspěšní Šilhánek s Golusem a jednou Melka s Černým.

Cheznovice B–Radnice B 3:1 (1:1) – nekompletní hosté vedli od páté minuty Habrem, ale vzápětí vyrovnal Huml. Po přestávce Švehla s Vaníkem skalpovali vedoucí tým, který dohrával bez jednoho zraněného borce v deseti lidech.

Holoubkov B–Líšná 0:1 – o tříbodový zisk bojovných hostů se zasloužil ve 12. minutě Pospíšil.
Raková B–Kařez 6:0 (2:0) – pořádající Sokol zaútočil jednoznačně na druhé místo. Odnesl to Kařez, jehož konto zatížili dvakrát Šefčík a jednou Štincík, Procházka, Hucl i Vohár.