Volduchy – Raková 2:2 (2:1).

Hosté začali zostra, ale jejich snažení brzdil výtečný gólman Fous. Na opačné straně zahrozil dvakrát Rieger, po něm Černý s Pernicou, ale bezbrankový stav se neměnil. Přitom ve 23. minutě Rakovští zahrávali pokutový kop, jenže Bůcha ho neproměnil. O deset minut později ukázal sudí Kalík na bílý puntík znovu a domácí Pernica rozjásal publikum. Tři minuty na to pálil tvrdě z hranice šestnáctky Rieger a dobíhající Škarda poslal odražený míč nekompromisně do sítě – 2:0! Vypadalo to na snadnou záležitost TJ, ovšem před odchodem do kabin se domácí zadáci červenali. Neuhlídali centr k brankovému území a Jakub Procházka snížil. Navíc hosté těsně před odchodem z trávníku ještě orazítkovali břevno.

V 54. minutě to přece jen bylo 2:2. Přibík fauloval v šestnáctce a Kašpar zařídil průběžnou dělbu bodů. Nic na ní nezměnily příležitosti na obou stranách, kdy reflex osvědčil zmíněný Fous a pokud už byl překonán, pomohla mu branková konstrukce.

Kanonýři se ve zbytku zápasu soustředili na blížící se rozstřel. Zářili v něm nejen střelci Volduch, ale také ochránce svatyně, neboť zneškodnil dva pokusy hostů.