Žichovice – FC Rokycany B 6:1 (2:1).

Pod proslulým hradem Rabí se měnilo skóre po půlhodině hry. Domácí zaznamenali dva slepené góly a až před odchodem do kabin Cibula snížil.

Po obrátce silověji vybavení domácí hráči dominovali. Od 57. do 65. minuty skórovali třikrát (Linhart, Butnaru, Staněk) a kanonádu zakončil znovu Ion Butnaru.

SSC Bolevec – FC Rokycany 2:2, pokutové kopy 3:1.

Úvodní půlhodinka žádnou výraznější šanci pro domácí ani pro hostující tým nepřinesla. Až ve 32. minutě se třikrát za sebou zablýsklo před rokycanskou svatyní. Z přímého kopu a dvou následných rohových kopů neudeřilo. V tu chvíli už čaroval mezi tyčemi Martin Wohlmuth, který ve 20. minutě musel vystřídat zraněného Šindeláře. Poločas tudíž skončil bezbrankovou remízou.

Po obrátce se v šestnáctce provinil nedovoleným zákrokem Ječmen a hlavní sudí Jakš nařídil v 60. minutě penaltu ve prospěch domácího týmu. Její exekuce se ujal Pelnář a nedal Wohlmuthovi šanci.

O sedm minut později se hráčům FC podařilo vyrovnat brankou Ječmena, jenže radost z vyrovnávacího gólu vydržela Rokycanským pouhé dvě minuty. V závaru před bránou střílel Zítek a domácí opět vedli. V hektickém závěru, kdy se Bolevečtí uchýlili k taktickému střídání, se ale hostům podařilo vyrovnat, když se za Kalčíkova záda trefil v 85. minutě střídající Řapek. V posledních minutách hostě dál tlačili, ale i po nastavené minutě zůstal výsledek nerozhodný.
V penaltovém rozstřelu začínali domácí a hned při prvním pokusu pohořel Pelnář, který mířil do břevna. Na druhé straně uspěl výborně hrající Hlavsa. Ve druhé sérii orazítkoval břevno i Bublík, ale hosté nepotvrdili náskok, protože Brož nastřelil pouze tyč. Následovaly úspěšné pokus domácího Hiblera, Soukupa a Šimla a mezitím Kalčík zlikvidoval střely Koce a Vargy. Prémiový bod proto zůstal na Prokopávce.

Sestava Rokycan: Šindelář (20. Wohlmuth), – Koc, Sefzig, Hlavsa, Brož, Lev (46. Varga), Pfeifer, Vitouš (66. Planeta), Kořínek (90. Kouřil), Ječmen (79. Řapek), Vileta.

Rozhodoval Jakš a šest žlutých karet rozdělil v poměru 2:4.

V příštím kole čeká zálohu FC Rokycany zápas v Husových sadech proti Sokolu Černice. Hraje se v neděli 8. dubna od 16:30 hodin.