TJ Sokol SkomelnoTJ Město Zbiroh B 2:5 (1:4). Papírovým favoritem byl domácí tým, kterému se na podzim výsledkově daří. Hned v úvodu utkání se měnilo skóre na obou stranách. Ve druhé minutě po nedůrazné malé domů běžel domácí Eichinger sám na branku a dostal Skomelno do vedení. O minutu později odpískal rozhodčí Veselý nedovolený zákrok. Většina hráčů si myslela, že bude rozehrávat domácí tým, ale míč patřil hostům. Staněk ho rychle rozehrál na Simandla, který svůj průnik rovněž proměnil přesně na 1:1.

Ve 30. minutě zahrával roh Urx a Švarc hlavou s pomocí odrazu od země dostal TJ Město do vedení.Ve 33. minutě začala další útočná akce Zbiroha B u kapitána Staňka. Přes Simandla se dostal míč k Michalu Jarošovi, a ten chytrým lobem k tyči zvýšil náskok hostů na 1:3. Ve 35. minutě vystřelil přesně Urx, ale jeho střelu vytáhl domácí gólman konečky prstů na roh. Prakticky po rozehrání rohového kopu zahrozili domácí rychlým brejkem, ale jejich střela skončila vedle branky. Ve 43. minutě byl pět metrů za polovinou hřiště faulován Staněk. Trestný kop zahrál Petr Kotva. Jeho tvrdou střelu domácí gólman neudržel a dobíhající Švarc upravil na poločasových 1:4.

V úvodu druhého poločasu dvakrát zahrozil Staněk, avšak s jeho pokusy si gólman Sokola poradil. Od 60. minuty se obraz hry zcela změnil a domácí vůbec nepouštěli Zbirožské ke slovu. V těchto okamžicích se jim podařilo snížit na 2:4 a opět u toho byl Eichinger. Mezi 60. a 88. minutou domácí dvakrát nastřelili tyč, třikrát skončily jejich pokusy těsně mimo a další tři tutovky zlikvidoval brankář Bogdanov. Po drtivém tlaku Skomelna rozehrál v poslední minutě trestný kop Staněk na Tomana, který centroval do pokutového území a po skrumáži dorazil míč do sítě Michal Jaroš na 2:5.

Zde jsou sestavy obou mužstev:

Skomelno: Martin Jaroš, Med, Bauš, Barnet, Hála, Rűckhauf, Hašek, Hofman, Hodač, bělohlávek (střídali Majer a Hůla).

Město Zbiroh B: Bogdanov, Staněk, Toman, Jaroš Michal, Simandl, Urx, Pražský Tomáš, Nový, Kugler, Kotva Petr, Švarc (střídali Herman, Dubček, Ludvík a Pražský).