Ve fotbalové okresní soutěži mužů kralují záložní celky Hrádku a Volduch s patnácti body. Nejtěsnější odstup si ale drží třetí Lhota a čtvrté Přívětice.
V minulém kole se dařilo domácím týmům. Vyhrály pětkrát a jen Dobřív B si v jižanském derby dojel pro výhru do Kakejcova.
Kařez–Cheznovice B 4:0 (3:0). Domácí vedli už po osmi minutách 2:0 a o jejich triumfu nebylo pochyb. Dvakrát se prosadil Razím, jednou Koudelka a Školár.

Volduchy B–Přívětice 4:2 (1:2) – duel předních týmů OS byl napínavý. Hned v první minutě hosté vedli zásluhou Beneše a ve 34. minutě připojil druhý gól Aubrecht. Až pak se Volduchy probraly a Melka snížil. Po obrátce přišel nápor FK, vyjádřený dvěma góly Jindřicha Kratochvíla (jednou to bylo z penalty) a prohru hostů završil v 85. minutě Přibík.

Hrádek B–Líšná 3:0 (1:0) – nově vytvořený celek TJ je složen ze zkušených borců. Právě Jana Baranec otevřel skóre a po něm gólmana hostů pokořili i Martin Sommer a Běle.
Holoubkov B–Lhota pod Radčem 1:0 (1:0). Těsná výhra domácích je do určité míry překvapením. Rozhodující trefou k ní přispěl Petr Procházka, který v minulosti oblékal dres Lhoty…

Více přímo v Deníku.