Na perfektně sestřižený trávník Primalexu v Břasích si pozvali fotbalisté FC Rokycany ligové mladíky Viktorie Plzeň. Dorostenci díky dvěma trefám v prvním poločase vyhráli 2:0!

Kučera nedal penaltuNaši borci začali aktivně a hned ve třetí minutě Kohoutův únik zlikvidoval gólman. Vzápětí byl nedovoleně zastaven Kučera a Papáček poslal trestný kop nad břevno. V minutě osmé adresoval Scheinherr přesný pas na Kučeru, jehož úmysl překazili zadáci. Dorostenci dali o sobě vědět až ve 12. minutě, kdy nepřesně hlavičkoval Vitouš. Hned při protiútoku pálil Brož příliš vysoko a trestný kop Kučery lapil ochránce plzeňské svatyně.

Rokycany byly i nadále aktivnější, převahu však nedokázali zužitkovat Papáček či Kozler. Vrcholem byl ve 24. minutě nedovolený zákrok na Kučeru v šestnáctce a sám faulovaný útočník FC pokutový kop neproměnil! Když neuspěl ve stoprocentní příležitosti ani Tobrman, udeřil soupeř. Ve 36. minutě podnikli mladíci brejk ana jeho konci byl Vitouš 0:1. Srovnat mohl Papáček, ale nemířil přesně, a tak ve 45. minutě Mašek střelou od břevna znovu rozjásal Viktorii.

Neplodná převaha FCPo změně stran nebylo deset minut čemu tleskat. Hra byla neurovaná, rozhráraná a až v 56. minutě vypálil Kozler těsně vedle. Hosté reagovali šancí po chybě obrany FC, naštěstí i oni mířili mimo. V minutě pětašedesáté došlo k několikanásobnému střídání v celku domácích a právě odpočatý Pardovský v 70. minutě nebezpečně vystřelil. Scheinherrovi překazil úmysl gólman, pokus Brože se mezi tyče nevešel a neuspěl ani Světlík. Dlužno dodat, že Plzeňané byli ve druhé půli minimálně rovnocenným partnerem a vyhráli, protože proměnili alespoň dvě šance. Rokycany nastoupily bez čtyř hráčů (Jícha, Křišťan, Rýdl a Schveinert) v této sestavě:

Vild, Papáček, Čihák, Procházka, Tobrman, Brož, Kozler, Scheinherr, Kohout, Mraček a Kučera (střídali Abrt, Světlík, Pardovský a Hereit)